Plavba převozní lodí Petr Vok po rybníce Svět - na trase Třeboň - Odměny a zpět


Kontakt - Třeboň

přímý kontakt na loď:
602 491 344

mail: flyma@volny.cz


V Třeboni se s námi můžete vydat na plavbu
PŘEVOZNÍ LODÍ PETR VOK PO RYBNÍKU SVĚT  (Třeboň-Odměny a zpět)


Rybník Svět je jedním z největších českých rybníků.Okouzluje svou širokou paletou barev, ptactva, zákoutí, ohromuje svou rozlohou (205 hektarů) a uklidňuje okolním prostředím, jako stvořeným pro relaxaci. Projížďka na jedné z našich lodí je nedílnou součástí návštěvy rybářské bašty jižních Čech.


Poslední a závěrečný letošní koncert dne 29.10. se mimořádně vydařil.

Děkujeme Všem našim věrným posluchačům a milovníkům  swingové hudby, kteří se ve velkém počtu swingového koncertu zůčastnili. Nečekali jsme tak veliký zájem-hodil by se velký sál v lázních AURORA-a někteří přátelé byli nuceni "jen"postávat. Tímto se jim omlouváme.

Koncerty skupiny Třeboňský swingový výběr se budou konat až do konce roku na různých místech v Třeboni. Termíny konání koncertů a tanečních zábav budou zveřejněny v informačním středisku Třeboně, v lázních BERTA i AURORA. Podrobnější a přesnější informace pak podá zpívající kapitán Světa na tel.: 603456635.

Přejeme krásné podzimní dny a těšíme se na Vás v průběhu konce roku 2016 i v roce 2017 na lodi Petr Vok.

Setkání je možné i na adventních koncertech skupiny Třeboňský swingový výběr na plovárně Ostende. Informace opět na tel.: 603456635.

Na brzké shledání!

Kapitán Světa.                       


Důležité upozornění !!!

Plavby lodí probíhají celoročně, jsou však závislé na povětrnostních podmínkách, počtu osob a stavu vodní hladiny. Doporučujeme, obzvláště mimo turistickou sezónu, ověřit si na uvedených kontaktech, zda se plavba koná.


Ceník vyhlídkové trasy v Třeboni na rybníku Svět
DospělýDítěpesPronájem na 1 hodinu
Loď Petr Vok120 Kč60 Kč60 Kč6.000 Kč
Pro vyplutí lodi je potřeba minimálně šest osob. Při nepříznivých povětrnostních podmínkách či stavu vodní hladiny nelze vyplout. Informace lze získat na uvedených telefonech.