České Budějovice


Hluboká - České Budějovice

přímý kontakt na loď:
tel:
777 14 15 15

mail: flyma@volny.cz


Naše lodě vyplouvají v sezoně z českobudějovického přístavu "Lannova loděnice" pod Dlouhým mostem. začátek plavby nabízí pohled na největší jihočeské město, krajskou metropoli. Plavba pokračuje do přístavu v Českém Vrbném, kde loď přistává u unikátního areálu se zvedacím mostem, aby poté vplula do zdymadla s výškovým převýšením hladin 7,5 metru. Po proplutí zdymadlem se loď vydá po přírodním toku řeky Vltavy a vy se můžete kochat pohledem na přibližující se perlu jižních Čech - zámek Hluboká nad Vltavou. Bělostný skvost ve stylu windsorské architektury pak během plavby vystřídá jedinečný půvab skal a zalesněných strání Poněšické soutěsky, malebnost vesnice Purkarec s dávnou vorařskou historií a také nevšední krása vodní hladiny v Hněvkovicích.

Ukázky z této plavební trasy najdete ve fotogalerii.


NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Zastavení pravidelné linky do Českých Budějovic

10. červenec 2017 - Aktuality
Společnost Českobudějovická plavební a.s. zastavuje pravidelné linkové plavby (do odvolání) z Českých Budějovic. Molo přístaviště Lannovy loděnice v Českých Budějovicích je o víkendech obsazeno malými plavidly připlouvajícími z Labe a Vltavy. Majitelé těchto plavidlel nejsou na lodi a díky obsazenosti přístavního mola nemohou velká plavidla linkové plavby přistát a bezpečně vyložit cestující.

Možnost plavby mimo jízdní řád

Mimo jízdní řád je možné objednat si individuální plavbu na tel: 777 14 15 15

Plavby lodí probíhají od 1.4. do 30.10, jsou však závislé na povětrnostních podmínkách, stavu vodní hladiny a omezeních správce vodního toku. Doporučujeme, obzvláště mimo turistickou sezónu, ověřit si na uvedených kontaktech, zda se plavba koná.


Ceník pronájmu celé lodi
Doba pronájmuCena
1 hodina 7.000 Kč
2 hodiny 12.000 Kč
3 hodiny16.000 Kč
4 hodiny20.000 Kč
5 hodin24.000 Kč
Cena čekání
stání lodi během akce
2.000 Kč / hod
Cena uvedena včetně DPH 21%
Množstevní slevy na opakující se akce dohodou s provozovatelem.